PKK İLK DEĞİLDİ VE SON OLMAYACAKTIR!
PKK İLK DEĞİLDİ VE SON OLMAYACAKTIR!
Harun Karaca'dan haftanın siyasi gündemi / 12 Şubat 2016 Cuma

PKK İLK DEĞİLDİ VE SON OLMAYACAKTIR!

Doğu ve Güneydoğu bölgemizde terör faaliyeti yürüten bölücü terör örgütü PKK’nın elindeki silahların Amerikan yapımı olduğunun ortaya çıkmasının ardından Cizre’de güvenlik güçlerimize karşı yürütülen bu terör faaliyetlerinde yabancı keskin nişancıların olduğu bilgisi gösteriyor ki, Türkiye Cumhuriyeti yine yedi düvele karşı mücadele veriyor. 

Mehmet Akif’ in Çanakkale Destanı’nda ifade ettiği  “En kesif ordular” yine dünya mazlumlarının yegane ümidi olan Türkiye’ye yüklenmektedir.

Görüldüğü gibi topraklarımızda yeni bir Çanakkale ruhu oluşturacak çok uluslu saldırıların hedefi durumundayız.

Düvel-i muazzamanın hedefi gayet açık; Türkiye’yi bir Irak, bir Mısır hatta bir Suriye gibi iç savaşın içine sürükleme amacı güdüyorlar. 

Dünya Mazlumlarının ümidi olan Türkiye’yi bitirmek ve Türkiye ile İslam ülkeleri arasına bir korsan devleti kurarak bölge insanlarımız arasında akrabalık ve kardeşlik bağlarını koparmanın nihai hedefleri olduğu aşikardır. 

PKK’nın hedefinde artık bir Kürt devleti olmadığı, emperyalistlerin elinde kukla gibi oynatabileceği İslam ile uzaktan yakından alakası olmayan bir devlet olduğu da artık gün yüzüne çıkmış durumda. 

Kardeşlerim, 

Emperyalistlerin oyuna gelmemek için hepimiz Adem’in çocuklarıyız şiarıyla ve de bu coğrafyada İslam kardeşliği tesis etmemizin şart olduğu ve bunun bir ölüm kalım meselesi olduğunun artık farkına vararak, nifak ve tefrikalara karşı hassas olmamız gerekir.

PKK ile mücadelenin devam ettiği şu günlerde, bu topraklarda ihanet oyunlarının bitmeyeceğinin de şuurunda olmalıyız. 

Bu gün PKK biter ama onun yerine konulacak bir sürü hain ve bir sürü kalleş sürüsü dış mihraklardan alacakları güç ile fırsat kollayacaklardır. 

Hedefleri Türkiye’de yaşayan vatandaşları birbirine düşürerek bir iç savaş çıkarmak ve ülkenin maddi ve manevi kaynaklarının tıpkı yıllardır PKK illetinde olduğu gibi heba olmasını sağlamaktır. 

DAEŞ terör örgütü, Rusya ve İran; dört gözle Cumhurbaşkanımızın ayağının tökezlemesini beklemektedir. 

Biz bu tuzakların üstesinden Büyük Usta ile beraber geldik ve yine onun liderliğinde başımıza örülmek istenen çorapların da üstesinden geleceğiz.

Tek temennim, tek dileğim ülke olarak, yüce Allah’ın bu millete acıması, acılar, kanlar, sefalet, felaket ve göçler için yok olmakta olan İslam Ümmetini yeniden ayağa kaldırmasıdır.

Cennet mekan Abdülhamit Han’ın duasıyla; “Ya Sübhan! Şu titrek ellerimizle, kıyamet gününde sana ümmetim ümmetim diye yalvaracak olan Habibinin eteğinde, şimdi milletim milletim diye dillenen bu duamızı geri çevirme. Milletimizi evvela bir ölümle yok etmeye götüren sahte kurtarıcılar ve sahte kurtuluşlardan kurtar. Ve ona bir gün gelecek kurtarıcıları, gerçek kurtuluşu nasip eyle.” Bu duayı dilimizden hiç eksik etmeyelim. Bunu sadece kendimiz için değil, bu duayı, her gün gözyaşları içerisinde aldığımız Aylan bebeklerin sahile vuran küçücük cansız bedenlerinin haberlerinin son bulması için de yapalım.

Allah bu ümmetin, açlık, yokluk, yoksulluk, sürgün, katliam imtihanını huzur ve refahla sonlandırsın İnşallah..

Allah bu millete bir daha İstiklal Marşı yazdırmasın. 

Amin….

Haftanın Videosu Tümü
Sosyal Medya
Tavsiye Linkler
Harun KARACA'ya Yazın
         
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan mesajlar ile ilgili işlemler başlatılacaktır. Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan mesajın sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
© 2020 - Harun Karaca | www.harunkaraca.com