İNSANLIĞIN ORTAK DÜŞMANI TERÖR
İNSANLIĞIN ORTAK DÜŞMANI TERÖR
Harun Karaca'dan haftanın siyasi gündemi / 14 Ocak 2016 Perşembe

İNSANLIĞIN ORTAK DÜŞMANI TERÖR

Sadece Türkiye değil Dünyanın pek çok ülkesi farklı isimler ile adlandırılan amansız terör örgütlerinin hedefi halindedirler. 

Terör örgütleri; musallat oldukları ülkelerde tedhiş faaliyetleri yürüterek, ülkelerin güvenliğini ve istikrarını bozmaya yönelik, öldürme, yaralama, gasp, baskın ve daha farklı yöntemlerle adlarını duyurarak sözüm ona bir ideal peşinde kendi yaradılış ve insanlığına  ihanet ederek koşmaktadırlar.

Kendisini dünya kamuoyuna ‘‘şirin’’ göstermek için bir devrimci yada kurtuluş mücadelesi masalı  verdiklerini ifade eden, ülkemizin birliğine haince oyunlar oynayanların ve bu örgüte kucak açanların bu hatalarından bir an önce vaz geçmeleri gerekmektedir. 

PKK; eylemleriyle bir devrimci ya da kurtuluş mücadelesi değil, tamamen birlik ve beraberliğimizi bozmaya yönelik olup dış güç odaklarının kullandığı bir taşeron terör örgütüdür.

Ve yine PKK denilen örgüt sadece ülkemizin güven ve istikrarının düşmanı değil, insanlığın ortak düşmanıdır. 

Bu insanlık düşmanlarında alçaklık öyle bir seviyeye ulaşmıştır ki ‘’bunu yapmazlar, yapamazlar’’ bile diyemiyorsunuz.

Hangi aşağılık bir eylem olsa hemen altından bu mesnetsiz insanlıktan yoksun  terör örgütü çıkıyor.

Şöyle ki ; Camileri yakıp yıkıp, kültürel miraslara saldırarak, geçmişe tahammül edemeyip, nasıl bir kin ile bu terörü gerçekleştirdiklerine insanın aklı almıyor.

Dünya kamuoyuna sormak istiyorum; PKK’nın DEAŞ"tan veya DEAŞ’ın PKK’dan ne farkı var?

Neresinden bakarsanız bakın din ve diyanet ile işi olmayan, manevi ve kültürel değerlerden yoksun ve düşman, insanlıktan nasibini almamış bir vandallar  sürüsüyle karşı karşıyayız.

Hiçbir maddi ve manevi değeri olmayan bu örgütler ile mücadelenin bütün kararlılıkla devam ettiğini ve edeceğini belirterek şu hususa dikkat çekmek istiyorum; 

Bunların neyi temsil ettikleri artık soru olarak bile önemini kaybetmiştir!

Kürt halkı için mücadele ettiklerini iddia etseler de şimdiye kadar Kürt kardeşlerimiz için hangi faydalı işi yapmışlardır?

Hangi yaraya merhem olmuşlardır?

Bölgenin daha da ilerlemesi için nasıl bir çözüm sunmuşlardır?

Dünyadaki benzer terör örgütlerinin teker teker tükendiğini, temsil ettiklerini iddia ettikleri halklarına fayda yerine zarar veren ve hatta her insanın yaradılışından yani "Adem" olmasından kaynaklanan  bir haysiyeti olması gerekirken maalesef bu hainler her şeyden olduğu gibi bu değerden de yoksundurlar.

Elbet, terör örgütünün tüm unsurları bir hain olarak tarihe karışacağı gibi hesap gününde de bu vebal ile acı bir azabı sonsuza dek yaşayacaklardır.  

Yapıcı herhangi bir iş veya projede kendilerini göremediğimiz HDP’nin belediyeleri, terör örgütü PKK militanlarına her türlü lojistik destek sağlayarak resmi iş makinaları ile Hendek kazmaktan vatandaşın çöpünü dahi temizlemiyorlar.

Bölge insanına bu kalleşlik  değil de nedir?

Bu hain terör örgütünün artık siyasi bir proje olmaktan çok bir taşeron ve bölgede faaliyet yürütenlerin kuklası durumuna indiklerinin apaçık ortada olduğu aşikardır. Bu saklanamaz bir gerçek olarak ortaya çıkmıştır.

Sözün özü ; 

"Katiller kendi cenazelerini düğün gibi seyrederler.."

 Bunlar için bu sözden öte daha ne söylenebilir ki..!

Ülkemizin ve dünyanın her yerindeki  terörü lanetliyor, din, dil, ırk ayrımı yapmaksızın bu terör saldırılarında vefat edenlere, şehit olanlara Allah’tan rahmet ve mağfiret, yaralılarımıza şifalar diliyorum.

 

Haftanın Videosu Tümü
Sosyal Medya
Tavsiye Linkler
Harun KARACA'ya Yazın
         
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan mesajlar ile ilgili işlemler başlatılacaktır. Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan mesajın sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
© 2020 - Harun Karaca | www.harunkaraca.com