Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlu’nun 26 Nisan Salı günü AK Parti Grup Toplantısı konuşmalarından satır başları;
Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlu’nun 26 Nisan Salı günü AK Parti Grup Toplantısı konuşmalarından satır başları;
Genel Başkandan / 26 Nisan 2016 Salı

Başbakanımız ve Genel Başkanımız Sn. Ahmet Davutoğlu’nun 26 Nisan Salı günü AK Parti Grup Toplantısı konuşmalarından satır başları;

O gün olduğu gibi bugün de İstanbul ve Bağdat'ın kaderi aynıdır. Barış dolu bir geleceğe ulaşıncaya kadar orta doğu halklarının yanında olacağız.

Bizler millet iradesi adına bu ulvi görevi yürütmeye çalışıyoruz. AK Parti olarak görevimiz son nefesimize kadar milletimizin hakkını korumaktır.

Milli iradeyi temsil ederek 14 yıldır elde ettiğimiz başarılar 78 milyon vatandaşımızı sevindiriyor ama bazıları bundan rahatsız oluyor onların gıdası nifaktır, onlar için dava yoktur.

Bu Aziz davaya medya üzerinden hiza verilebileceğini zannediyorlar. Geçti o günler. Kimse AK Partiyi medya üzerinden dizayn etmeye çalışmasın.

Milletimiz oynanan oyunları ve bizim bu oyunları boşa çıkarma gayretimizi görüyor.

Bulunduğumuz makamların yüce milletimizin bize emaneti olduğu şuurunu asla kaybetmeyeceğiz.

AK Parti grubu bir anonim ruhtur. Bu ruha hep beraber sahip çıkacağız.

Bizler gözümüzü Türkiye'nin büyük hedeflerine dikmiş bir şekilde adımlarımızı atıyoruz. Bizim tek bir hedefimiz var; Milletimize hizmet etmek ve Ahirete bu şekilde gitmek.

Terörle mücadelenin gerektirdiği her türlü tedbiri alıyor, Operasyonları tek tek yapıyoruz. Türkiye terörden tamamen kurtuluncaya kadar mücadelemize devam edeceğiz.

Taşeron örgütler Türkiye'nin iç çekişmelerle gücünü kaybetmesini ve bölgenin yeniden şekillenmesinde söz sahibi olmamasını istiyor.

Kilis'e yapılan saldırılar kirli bir planın parçasıdır. Gerekli cevap anında verilecek, gerekli adımlar yerinde atılacaktır ama birlilerinin tuzağına düşmeyeceğiz.

İlave askeri tedbirler alınacak ve sınır bölgesinde askeri varlığımız arttırılacaktır.

Terör örgütü liderleriyle röportaj yapılabiliyor. Kimse kusura bakmasın bu gazetecilik değil terörün teşvikidir.

Şehit ve Gazilerimizin geride bıraktıkları milletimize ve AK Parti'ye emanettir.

Strazburg'da Avrupa Konseyi Parlamenter Meclisinde Türkçe yaptığım konuşma gösterdi ki; Türkiye Avrupa'nın vazgeçilmez bir parçasıdır.

Mayıs ayı içerisinde telif hakları yasasını Meclis'e sunacağız.

Bu Hükümet ülkeyi yönetemiyor diyen Sn.Kılıçdaroğlu, İzmir'e giderken bir buçuk saat Yalova'yı mı dolaşacak, köprüden mi geçecek? Köprüden geçerken ne hissedecek?

Sn. Cumhurbaşkanımızdan aldığımız hiçbir proje yarıda kalmayacak. 14 yıldır yürüttüğümüz hizmet siyaseti devam edecek.

2016 yılı için İslam İşbirliği Teşkilatı Konya'yı İslam Turizmi Başkenti seçti.

Türkiye mülteci merkezi olacak diye el ovuşturanlar çıktı. Avrupa ile bir daha Aylan bebekler sahile vurmasın diye anlaşma imzaladık.

Bizim birinci hedefimiz insan canını korumaktır. İkinci hedefimiz ise illegal göçü durdurmak ve legal göçü başlatmaktır

Bugün mekanizmaların harekete geçmesi ile Avrupa Temmuz ayı sonuna kadar 1 milyar avro destek verecek.

Gümrük birliği anlaşması revize ediliyor. Vize serbestisi içinde 72 şart sağlandı. Geri kalanlar da en kısa sürede tamamlanacak.

Biz sözlerimizi yerine getiriyoruz. Avrupa da sözlerini yerine getirecek. Türkiye ve AB olarak ilişkilerimizi yeni bir stratejik düzeye oturtmuş bulunuyoruz.

Kamu güvencesi altına alınacak 720 bin kişi 1 Kasım 2015’ten önce kamuda çalışan personel olacak.

Centilmenliğin hakim olması gereken sporda şiddet olaylarının bir daha yaşanmaması için gerekli önlemleri alacağız.

Haftanın Videosu Tümü
Sosyal Medya
Tavsiye Linkler
Harun KARACA'ya Yazın
         
Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan mesajlar ile ilgili işlemler başlatılacaktır. Neleri kabul ediyorum: IP adresimin kaydedileceğini, adli makamlarca istenmesi durumunda ip adresimin yetkililerle paylaşılacağını, yazılan mesajın sorumluluğunun tarafıma ait olduğunu bu siteye girdiğim andan itibaren kabul etmiş sayılırım.
© 2020 - Harun Karaca | www.harunkaraca.com